Victoria Budy Głogowskie - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Victoria Budy Głogowskie - pauza
  • Granit Wysoka Strzyżowska - Czarni Czudec 0:2
  • Grom Mogielnica - Aramix Niebylec 1:4
  • KS Zaczernie - Strug Tyczyn 0:3
  • Junak Słocina - Meblosystem Zabajka 1:3
  • KS Przybyszówka - Herman Hermanowa 1:3
  • LKS Trzebownisko - Trzcianka Trzciana 4:0

Transfery 2016/2017

Przybyli:

Wojciech Paśko (KS Przybyszówka)

Michał Lis (KP Zabajka)

Bartosz Kadaj (Głogovia)

Sebastian Benedyk (Głogovia)

Rafał Bernacki (Wolny zawodnik)

Tomasz Pizło (Wolny zawodnik)

Przemysław Wisz (Głogovia)

Odeszli:

Klub Sportowy Budy Głogowskie

Klub LKS Budy Głogowskie powstał w sierpniu 1994 roku. Początkowo grał w klasie C: kolejno awansując do klasy B i A. Największy rozwój Klubu przypada na lata 2006-2010 gdy został wybrany nowy Zarząd Klubu na czele, którego stanął Prezes Stanisław Zięba v-ce Prezesi- Tarnowski Jacek, Pastuła Zbigniew, oraz członkowie Zarządu i opiekunowie obiektów sportowych Stanisław Wikiera i Józef Bajek. Klub został zarejestrowany w KRS-ie wraz z nowym Statutem Klubu, posiada nowe logo, przyjął nazwę VICTORIA Budy Głogowskie i zmienił barwy Klubowe na pomarańczowo - zielone. Dzięki społecznemu zaangażowaniu nie tylko Zarządu Klubu, ale również kibiców i sympatyków i ówczesnego radnego Pawła Baja postawiono na rozbudowę infrastruktury i zaplecza techniczno- szkoleniowego dla A-klasowej drużyny seniorów drużyny juniorów i trampkarzy oraz Oldboyów. W przeciągu jednej 5-letniej kadencji wybudowano drewniany budynek klubowy z przyległą podłogą taneczną. Wykonano nasyp na którym Gmina sfinansowała budowę trybun na 335 miejsc siedzących. W czynie społecznym wybudowano drugą płytę boiska na którą klub otrzymał licencję, wykonano oświetlenie na obu płytach boiska, w 2/3 obiekty zostały ogrodzone. Zamontowano monitoring z możliwością nagrywania zawodów sportowych do celów szkoleniowych, zakupiono nagłośnienie stadionu, zakupiono toy-toye na obiekcie sportowym jedyne w naszej gminie.
W 2011 roku na nową 5-letnią kadencję po rezygnacji Prezesa został wybrany nowy Zarząd na czele, którego stanął dotychczasowy Skarbnik Andrzej Surowiec, który ma za zadanie kontynuację polityki poprzedniego Zarządu. Drużyna seniorów od 2 sezonów jest trenowana przez zwycięzcę konkursu na trenera naszej Gminy Wiesława Bacia, który w tym sezonie po 2-letniej karencji wprowadził Drużynę do klasy A. Są to efekty pracy zawodników, trenera i Zarządu który stara się aby Klub był dobrze wyposażony w sprzęt sportowy, posiadał odpowiednie zaplecze techniczno- socjalne. Nasi zawodnicy uczestniczą w różnego rodzaju obozach kondycyjno szkoleniowych gdzie w obecnym sezonie w okresie zimowy przebywali w Krynicy Górskiej a w okresie letnim na Słowacji rozgrywając sparingi z drużynami V-ligowymi ze Słowacji. Oprócz udziału w rozgrywkach PZPN Klub organizuje wraz z innymi organizacjami społecznymi w naszej miejscowości z Sołtysem Barbarą Madej i przewodniczącą KGW Grzywacz Heleną różnego rodzaju imprezy nie tylko sportowe, które mają na celu rozwój życia kulturalnego na wsi, mające na celu promowanie zdrowego stylu życia w naszej miejscowości. Również bardzo prężnie działa drużyna Oldboyi jako jedyna w Gminie uczestniczy w rozgrywkach co weekend na naszych i na innych obiektach rozgrywając różnego rodzaju turnieje.
  Klub posiada stronę internetową pod adresem: http://victoriabudyglogowskienew.futbolowo.pl/index.php

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Victoria Budy GłogowskieTrzcianka Trzciana
Victoria Budy Głogowskie 4:0 Trzcianka Trzciana
2016-11-20, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Victoria Budy Głogowskie - Granit Wysoka Strzyżowska
LKS Trzebownisko - pauza
Trzcianka Trzciana - KS Przybyszówka
Herman Hermanowa - Junak Słocina
Meblosystem Zabajka - KS Zaczernie
Strug Tyczyn - Grom Mogielnica
Aramix Niebylec - Czarni Czudec

Victoria Budy Głogowskie pauza
Granit Wysoka Strzyżowska 0:2 Czarni Czudec
Grom Mogielnica 1:4 Aramix Niebylec
KS Zaczernie 0:3 Strug Tyczyn
Junak Słocina 1:3 Meblosystem Zabajka
KS Przybyszówka 1:3 Herman Hermanowa
LKS Trzebownisko 4:0 Trzcianka Trzciana

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

pon.